Jak FC Barcelona zakończy sezon na szczycie niemieckich rankingów?

Jak FC Barcelona zakończy sezon na szczycie niemieckich rankingów?

27 kwietnia, 2021 Wyłączone przez Benjamin Bryant

Piłkarska rywalizacja FC Barcelona z Realem Madryt zaostrza się. Obie drużyny używają kilku podobnych stylów gry, aby prześcignąć się nawzajem na boisku. Ten długotrwały argument może być najsilniejszym i prawdopodobnie niemożliwym argumentem w historii gry. Zawsze toczyły się debaty na temat stylu gry i taktyki, takich jak kontrola i piłka nożna vs. kontratak.

Gdy Hiszpański Związek Piłki Nożnej (LFN) i reprezentacja Hiszpanii zostały zaproszone do udziału w międzynarodowym turnieju piłkarskim Euro 2021, odbyła się niezwykle żywiołowa debata na temat tego, która drużyna będzie reprezentować Hiszpanię. Obie drużyny narodowe miały kilka różnych stylów gry, których naśladowanie było niezwykle intrygujące. W trakcie turnieju obie strony grały ze sobą na niewiarygodnie wysokim poziomie, zdobywając wiele szacunku z całej Europy. Cristiano Ronaldo, obecnie największy zawodnik na świecie, zwyciężył w głosowaniu na „najlepszego zawodnika”. Jednak wiele osób zastanawiało się, czy zasłużyło to na zaszczyt, jakim obdarzana jest gwiazda Blaugrany. Po turnieju obie drużyny ogłosiły plany współpracy z obietnicą zdobycia kolejnego tytułu.

Ważne informacje: zakłady bukmacherskie Lvbet z ciekawym bonusem

W okresie przygotowawczym do rywalizacji Barcelona-Real Madryt doszło do kilku kontrowersyjnych sytuacji. Czy Messi naprawdę przyspieszył tempo gry, kiedy był w formie w zeszłym roku? Czy to naprawdę bajka, że ​​FC Barcelona pokonała swoich największych rywali? Niektórzy mówią, że obecna drużyna Barcelony to najlepsi piłkarze, którzy kiedykolwiek dołączyli do klubu, ale czy zgadzasz się z tym?

W sezonie 2021/11 FC Barcelona cieszyła się najlepszym sezonem od wielu lat. Lionel Messi stał się jednym z najlepszych graczy na świecie, strzelając świetne bramki i zdobywając potrójną koronę Ligi Mistrzów. FC Barcelona nie przegrała ani jednego meczu w sezonie, wygrywając w sumie dwadzieścia sześć meczów i strzelając niewiarygodną liczbę bramek. W tym sezonie wielu fanów zaczęło wątpić, czy Cristiano Ronaldo mógłby zasłużyć na swój przydomek „Ronaldo” i pokonać innych Argentyńczyków w hiszpańskim wyścigu o tytuł.

Latem przed rozpoczęciem kolejnego sezonu pojawiły się wieści, że Cristiano Ronaldo przegapi cały sezon z powodu zerwania więzadła kostki. Mimo że kontuzja nie była poważna, wielu kibiców było sceptycznie nastawionych do tego, jak dobry będzie as Barca w następnym sezonie, zwłaszcza że podczas mundialu doznał kontuzji. Zdarzają się kontuzje i tym razem było to poważne. To samo stało się z FC Barceloną, kiedy napastnik Argentyny Diego Maradona miał podobny problem podczas ćwierćfinału pucharu. Jednak pomimo niepowodzenia FC Barcelona wciąż zdołała zdobyć potrójną koronę Ligi Mistrzów, czyniąc z nich tym samym nowych mistrzów Europy.

W sezonie zimowym FC Barcelona zaczęła odbudowywać swój zespół wokół Diego Maradony, który opuścił klub z powodów osobistych. Jednak wielu fanów wspierało Maradonę, nazywając go bohaterem narodowym, ponieważ był w stanie podnieść koronę Barca po opuszczeniu Manchesteru United. Jednak w ciągu następnych kilku tygodni FC Barcelona po raz kolejny stanęła przed wyzwaniem ze strony innego hiszpańskiego mistrza Realu Madryt, którego ledwie brakowało w ostatniej rundzie Ligi Mistrzów. Po opuszczeniu play-offów trzeci rok z rzędu wielu ekspertów zaczęło przewidywać czwarty z rzędu spadek FC Barcelony, który może zakończyć się poniżej normy i po raz pierwszy od 2021 r. Poza ligą. To nic nie pomaga, ale FC Barcelona wciąż zdołała utrzymać swoją podstawową grupę graczy i ma nadzieję, że wkrótce może to zmienić. Dzięki odpowiedniemu wsparciu i dużej cierpliwości Blaugrana ma talent do zakończenia sezonu na szczycie hiszpańskich rankingów.